Haber

CHP’den il ve ilçe teşkilatlarına genelge: Yönetim listelerine alın

CHP Bilgi ve Bağlantı Teknolojileri Genel Başkan Yardımcısı İhtilal Barış Çelik ve Genel Sekreter Neslihan Hancıoğlu imzasıyla parti il ​​ve ilçe teşkilatlarına gönderilen genelge ile görev yapabilecek en az bir kişinin il- kongrelerde bilişimden sorumlu ilçe başkanı listelerde yer almalıdır.

İL VE İLÇE İDARE MECLİSLERİNDE EN AZ BİRİ SORUMLU OLACAK

ANKA’da yer alan habere göre,CHP tüzüğünün 18’inci maddesi gereğince kongrelerde oluşturulan il ve ilçe idare meclislerinde bir bilişim görevlisi atandığının hatırlatıldığı genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin parti teşkilatının sağlıklı işleyişinde görevleri olduğu vurgulandı. internet sistemi ve dijital işler ve teknolojik imkanların kullanımı.

Genelgede, “Partimizin internet sistemini ve mobil uygulamalarını kullanabilecek düzeyde bilgi okuryazarlığına sahip, Word ve Excel programlarına hakim, ‘il/müdür’ olarak görev yapabilecek kişilerin yer alması önem arz ediyor” belirtildi. kongrelerde yönetim listelerinde bilişimden sorumlu ilçe başkan yardımcılığı yer almaktadır.

LİSTEDE EN AZ BİR TARAF TAVSİYE EDİLEN SEVİYELERDE

İl ve ilçe kongrelerinde, blok liste ile yapılacak seçimlerde idari listelerde, belirlenen nitelikleri taşıyan en az bir kişinin, çarşaf liste ile yapılacak seçimlerde ise yönetim listelerinde yer alması önerilmektedir. seçilmelerini sağlamak için bu özelliklere sahip en az bir parti üyesini desteklemek. yapıldı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu