Haber

Antalya Büyükşehir’den okul ve camilere bank ve piknik masası

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Mahmutlar Mahallesi’ndeki okullara ve camilere bank ve piknik masası hediye etti. Kemer’de okulların ve muhtarlıkların bank ve piknik masası talepleri karşılandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, eğitim ve dini kurumların taleplerini de yerine getiriyor. Alanya’nın nüfus bakımından en büyük mahallesi olan Mahmutlar’da okul ve camilerde kullanılmak üzere bank ve piknik masaları sağlandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler ekiplerinin kamyonlarla getirdiği bank ve piknik masaları, mahalle muhtarı Ahmet Top öncülüğünde ihtiyaç sahibi okul ve camilere yerleştirildi. Belirlenen adreslere tek tek giden Park ve Bahçeler ekipleri, istenilen noktalara bank ve piknik masalarını monte etti. Mahmutlar’daki okul ve cami bahçelerine 24 adet bank ve 24 adet piknik masası yerleştirildi.

MAHTAR’DAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR

Mahmutlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Top, büyüyen Mahmutlar’ın eksiklerini gidermek için her zaman çalıştıklarını belirterek, “Öğrencilerin ve vatandaşların ihtiyacı olan bank ve piknik masalarını gönderen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ediyorum. kısa sürede okullarımızın ve camilerimizin bahçelerinde yerini aldı.”

ALANYA’DA TALEPLER TAKİP EDİLDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi de Alanya’daki Bademağacı, Yeşilöz, Kestel, Değirmendere, Çubuklu, İmamlı, Yasıralı, Obaalacami, Güney ve Bayırkozağacı muhtarlarına 27 adet bank ve piknik masası gönderdi.

KEMER’DEKİ OKULLAR İÇİN BANKA VE MASALAR

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kemer Hizmet Birimi, Kemer merkez, Beldibi, Göynük, Kuzdere, Aslanbucak, Kiriş, Çamyuva ve Tekirova mahallelerindeki okulların banka taleplerini de yerine getirdi. Okul bahçelerine 70 adet sıra kuruldu.

Öğretmen ve öğrenciler, okullarına destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu